Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Освітлення на пішохідних переходах

Освітлення пішохідних переходів – надзвичайно важливе питання, адже від якості світла, надійності освітлення залежить безпека всіх учасників дорожнього руху.

Люди, які ходять чи йдуть кудись у справах, часто змушені переходити дорогу. У цьому дуже допомагають пішохідні переходи, які водії можуть бачити завдяки спеціальним знакам та відміткам. Але в темну пору доби, коли настає темрява, пішоходи не можуть почуватися настільки комфортно, як удень. Головна причина дискомфорту – недостатнє чи погане освітлення. Вибираючи вуличне освітлення, особливу увагу слід приділяти пішохідним переходам.
У нашому місті на жаль дуже багато світлофорів дуже погано висвітлено людей на пішохідних переходах не видно зовсім.
Звертаюся до влади нашого міста, будь ласка, зробіть гідне освітлення пішохідних переходів як більшу кількість, щоб у темний час доби люди були в безпеці. Наперед вам вдячний сподіваюся на розуміння.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1384 (КО-84-5-7 від 11.01.2022) «Освітлення на пішохідних переходах», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 21.12.2021 громадянином Лелином М.
Шановний пане Микито!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію та повідомляє. За інформацією управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради заходи з належного освітлення пішохідних переходів міста передбачені проєктом Стратегії розвитку м.Краматорськ до 2027 року.
Заступник міського голови
Андрій БЕЗСОННИЙ
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 255 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лелин Никита Викторович

Початок збору підписів:

21 грудня 2021 р.

Відповідь дана:

21 січня 2022 р.