Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Перейменувати вулицю Бородіно на вулицю імені Володимира Линського

Володимир Линський - мешканець Краматорська, учасник російсько-української війни, став на захист країни у 2014 році. Після повернення з фронту Володимир брав активну участь у розвитку громадянського суспільства Донеччини - був очільником відокремленого підрозділу громадської організації "Державницька ініціатива Яроша". Був військовим волонтером, допомагав багатьом військовим підрозділам. Організовував та брав участь у багатьох патріотичних акціях, був одним із співорганізаторів фестивалю до Дня добровольця на горі Карачун.
Володимир Іванович був головою комітету з питань АТО/ООС громадської ради при Донецькій ОДА.
Після повномасштабного вторгнення росії на територію України Володимир знову пішов захищати нашу землю зі зброєю в руках в складі 106-го батальйону територіальної оборони Краматорського району і загинув у районі Блакитних озер на Лиманщині під час артобстрілу увечері 20 вересня.
Справжній патріот своєї країни, чуйна та добра людина з відкритим серцем та активною громадянською позицією - так згадають друзі Володимира.
Володимир Іванович Линський не словом, а ділом доказав любов до України і своїм прикладом ціною в життя посмертно заслуговує вшанування від благодарних земляків і на перейменування вулиці з назви російського села в Можайскому районі Московськой области і битви російської армії на честь вірного сина народу України, громадського діяча, волонтера і добровольця, що загинув на війні з російськими загарбниками.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію «Перейменувати вулицю Бородіно на вулицю імені Володимира Линського», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 03.10.2022 громадянином Черногором С.А.
Шановний пане Станіславе!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію та повідомляє, щодо дана пропозиція буде врахована при прийнятті рішення щодо перейменування вулиці Бородіно на вулицю імені Володимира Линського.

Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр ГОНЧАРЕНКО
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 256 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Черногор Станіслав Анатолійович

Початок збору підписів:

3 жовтня 2022 р.

Відповідь дана:

17 листопада 2022 р.