Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Розірвати всі юридичні договори, зокрема оренди землі та нерухомості, з релігійною організацією Російська Православна Церква в Україні, самоназваною "УПЦ Московського Патріархату".

Розірвати всі юридичні договори, зокрема оренди землі та нерухомості, з релігійною організацією Російська Православна Церква в Україні, самоназваною "УПЦ Московського Патріархату".

Шановна громадо Краматорська,
Ми, нижчепідписані, звертаємося до Вас з проханням підтримати нашу петицію про дострокове розірвання всіх юридичних договорів, зокрема на оренду землі та нерухомості, на території Краматорської громади, з релігійною організацією Російська Православна Церква в Україні, самоназваною "УПЦ Московського Патріархату".

Ми вважаємо, що діяльність РПЦ на території Краматорської громади порушує закони України та загрожує національній безпеці країни. Існування угод на оренду землі та нерухомості для РПЦ забезпечує їм можливість здійснювати свою діяльність, незважаючи на порушення законодавства та загрозу національній безпеці України.

Ми закликаємо місцеву владу прийняти рішучі заходи для розірвання всіх юридичних договорів на оренду землі та нерухомості для РПЦ на території Краматорської громади та припинення їх діяльності. Ми віримо, що ці заходи є необхідними для забезпечення національної безпеки та розвитку місцевої громади.

Також просимо Національну Поліцію України, Службу Безпеки України та інші правоохоронні органи України провести обшуки на території Краматорської громади в усіх приміщеннях РПЦ, та допитати всіх її представників, на предмет співпраці з Російською Федерацією та її представниками.

Долучайтесь до нашої петиції та допоможіть нам забезпечити безпеку та процвітання нашої громади.

Дякуємо за Вашу увагу.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Станом на 23 квітня петицію підписали 159 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ворсін Олександр Олександрович

Дата створення:

4 квітня 2023 р.