Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Перейменування вулиці Наді Курченко (Марії Заньковецької) на вулицю імені Сергія Літвіненко на честь загиблого героя.

Об’єктивною необхідністю сьогодення, є вшанування пам’яті героїв-українців, які боронять Батьківщину, виконують бойові завдання, пов’язані з захистом територіальної цілісності держави, а особливо тих, які віддали своє життя за її незалежність.
Одним із таких героїв був Сергій Віталійович Літвіненко , бойовий медик 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти в/ч А7272. Сергію Літвіненко було 54 роки. Сергій все своє життя прожив у місті Краматорськ. У мирному житті він багато років працював у виїздній бригаді швидкої допомоги, старанно та сумлінно рятував життя людей у мирний час, потім працював фельдшером з інформування бригад про виклик оперативно-диспетчерського відділу. Всі рідні, друзі та знайомі знали його як добру, спокійну, уважну та розважливу людину. На захист України став із перших днів повномасштабного вторгнення – 25 лютого.
Сергій Літвіненко, вірний військовій присязі, під час захисту суверенітету та територіальної ціліснiсті України від збройної агресії окупанта – російської федерації, виявивши стійкість та мужність, в бою під час ворожого мінометного обстрілу в районі н.п. Площанка Красноріченської територіальної громади Сватівського району Луганської області 13 листопада 2022 року загинув. Він був патріотом своєї Батьківщини, захищав її незалежність і віддав своє життя заради Миру та народу України.
Враховуючи вищевикладене, пропоную вшанувати пам'ять загиблого Героя, перейменувати вулицю, на якій він прожив своє життя, Наді Курченко (Марії Заньковецької) в місті Краматорськ на вулицю імені Сергія Літвіненко.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 19 травня петицію підписали 127 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Болгарська Катерина Вікторівна

Дата створення:

23 травня 2023 р.