Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Маршрут тролейбуса № 33 б

Я звертаюся до керівництва міста від імені жителів Шабельківки, щоб висловити глибоку стурбованість станом якості транспортних перевезень в нашому селищі. Якість і своєчасність транспортних перевезень селища — першочергові завдання, які вимагають негайного втручання і вирішення даної проблеми.
Однією з основних проблем є недостатня кількість громадського транспорту - це один тролейбус маршруту № 33б у селищі.
Рейси з селища о 06: 25 та 08: 40 переповнені пасажирами та мають проміжок руху майже в дві години. Аналогічно рейси від залізничного вокзалу - 08:10, 10:30,12:15 і 14: 10 так само мають частоту руху в дві години і створюють великі проблеми для пасажирів.
Це створює незручності для жителів, особливо для тих, хто не має власного транспорту.
Ми просимо вас збільшити кількость тролейбусів на маршруті 33б до двох машин, для усунення проблем, з якими ми стикаємося щодня, і забезпечити безпечні та комфортні умови перевезення для всіх жителів селища.
Просимо вас прийняти наше прохання до уваги та ініціювати процес збільшення кількості транспортних засобів для здійснення перевезень на маршруті 33б. Ми сподіваємося на ваше розуміння і сприяння, і віримо, що ваш вплив і зусилля приведуть до позитивних змін для жителів селища.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1427 (08-20/1992 від 02.11.2023) «Маршрут тролейбуса № 33 б», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 02.11.2023 громадянином Малаховим С.
Шановний пане Сергію!
Краматорська міська військова адміністрація розглянула Вашу підтриману петицію та повідомляє. Графіки руху громадського транспорту в Краматорську створено з урахуванням додержання режиму праці, наявної кількості водіїв, кондукторів та транспортних засобів, графіку комендантської години та інших факторів. В умовах військової агресії з боку російської федерації та близькості міста від лінії фронту, враховуючі той факт, що значну частину працівників та транспорту евакуйовано до більш безпечних регіонів, а працівникам, які залишились у місті та продовжують виконувати свої обов’язки, необхідно дістатися до/з роботи поза межами комендантської години, наявні графіки є компромісним рішенням. Станом на 11.12.2023 року внесення змін до графіку руху та кількості транспортних одиниць на маршруті № 33Б не є можливим. Проте Краматорська військова адміністрація разом із перевізниками постійно проводить моніторинг ситуації та, у разі значних змін у пасажиропотоках, впроваджує відповідні заходи в межах можливостей.

Начальник Краматорської міської військової адміністрації
Олександр ГОНЧАРЕНКО
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 251 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Малахов Сергей Анатольевич

Початок збору підписів:

2 листопада 2023 р.

Відповідь дана:

18 грудня 2023 р.