Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 373 громади!

Заборонити доступ до .ru інтернет-провайдерам в Краматорську, Краматорському районі, Донецькій області

З подивом для себе на власному досвіді дізнався шокуючу інформацію: одні і тіж інтернет-провайдери в сусідніх областях з Донецькою областю і далі - не надають доступ до .ru і інших сайтів, які якось пов'язані з країною агресором і окупантом.

Але, в Краматорську, Краматорському районі, Донецькій області - ті ж самі інтернет-провайдери, або інші/місцеві, надають доступ без перешкод до .ru і інших сайтів, які якось пов'язані з країною агресором і окупантом.

Я розумію, що є закони і списки заборонених сайтів.

Але, чому в сусідніх областях з Донецькою областю інтернет-провайдери і виконують закон, і забороняють доступ до заборонених сайтів, і напевно, просто по своїй волі добровільно обмежили доступ до .ru і інших сайтів, які якось пов'язані з країною агресором і окупантом.

Натомість, в Краматорську, Краматорському районі, Донецькій області не всі інтернет-провайдери виконують навіть закон і обмежують доступ навіть до заборонених сайтів, а інші .ru і інші сайти, які якось пов'язані з країною агресором і окупантом - доступні.

Тож, прошу всіх небайдужих активістів, засоби масової інформації, місцеву владу, правоохоронні органи - Краматорська, Краматорського району, Донецької області:

Звернути на це увагу, всім, в чиїй юрисдикції це питання і ні - провести моніторинг і опублікувати результати перевірки виконання законів про обмеження доступності заборонених сайтів і всього .ru - публічно, а також публічно закликати посприяти добровільній забороні .ru і інших сайтів, які якось пов'язані з країною агресором і окупантом інтернет-провайдерами в Краматорську, Краматорському районі, Донецькій області.

Вірю, що публічні обговорення і тиск небайдужих активістів, засобів масової інформації, і рекомендації влади і правоохоронних органів до інтернет-провайдерів Краматорська, Краматорського району, Донецької області - допоможуть добровільно, з їх боку обмежити доступ до .ru і інших сайтів, які якось пов'язані з країною агресором і окупантом, та цим допомогти національній безпеці і обороноздатності України.

Підтримайте петицію підписом, репостом, або публічним обговоренням в соціальних мережах з власних думок.

Сподіваюсь, публічне висвітлення цієї проблеми - вирішить її.

Дякую.

P.S.

Немає хороших росіян і немає безпечних для розуму і чесних російських сайтів і російської інформації - тільки брехня і маніпуляції проти України і українців.

Росія, росіяни і всі їх інтернет ресурси - вороги і працюють лише проти України.

Інтернет-провайдерам, які надають доступ до .ru - ганьба!

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Станом на 3 березня петицію підписали 21 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ворсін Олександр Олександрович

Початок збору підписів:

7 лютого 2024 р.

До кінця збору підписів залишилось: