Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 284 громади!

Оборудование города общественными туалетами

Очень много полезных предложений от граждан по благоустройству города,но никто не предложил поднять вопрос об отсутствии общественных туалетов или био-туалетов в городе!Предлалагаю обсудить этот актуальный вопрос!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію №456 (к-1403-1-1) «Оборудование города общественными туалетами», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 05.04.2017 громадянкою Зеленською Г.С.

Шановний Ганно Станіславівно!

Відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян" Ваша електронна петиція з питання обладнання громадськими туалетами місто виконкомом міської ради уважно розглянута.
Повідомляємо наступне.

На теперішній час у місті Краматорськ комунальним автотранспортним підприємством 052810 придбано 8 біотуалетів, які використовуються при проведенні масових заходів та в подальшому планується ще придбати декілька біотуалетів.
У 2017 році планується благоустрій парку культури та відпочинку ім. Пушкіна та «Сад Бернацького». Ці проекти передбачають наявність на їх територіі громадських вбиралень. Крім того при проектуванні та подальшій реконструкції вищевказаних об`єктів, будуть враховані заїзди для маломобільних груп населення.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 340 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Зеленская Анна Станиславовна

Початок збору підписів:

5 квітня 2017 р.

Відповідь дана:

11 травня 2017 р.