Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

В Краматорске необходимо очистить водоем и заселить водоплавающими в парке "Юбилейный"

Уже не первый год жители Краматорска наблюдают в центре парка"Юбилейный" грязное болото.Я думаю не стоит объяснять какую важную роль играет парк в жизни города,ведь парк остаётся одним из немногих мест где можно отдохнуть от городской суеты, общественного транспорта и заводов, и хоть немного окунуться в мир природы.Вот только болото ,поросшее камышом, с вечно квакающими жабами,это не то что хотят видеть горожане.Только призадумайтесь насколько приятно будет жителям города, в свой выходной, с семьями гулять по набережной небольшого водоема в родном парке,любоваться отблесками солнца в прозрачной воде,кормить хлебом уток и лебедей...
Обращение к органам местного управления:
очистите пожалуйста водоем и населите его различными водоплавающими.
Осуществляется сбор подписей всех неравнодушных.
Вместе мы сделем город лучше

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію №497(Н-1650-1-1) «В Краматорске необходимо очистить водоем и заселить водоплавающими в парке "Юбилейный"», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 11.05.2017 громадянином Носовим Н.Ю.


Шановний Миколе Юрійовичу!

Відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян" Ваша електронна петиція щодо очищення водоймища в парку культури та відпочинку "Ювілейний" виконкомом міської ради уважно розглянута.
Повідомляємо наступне.
Розглянувши електрону петицію, розміщену на сайті єдиної системи електронних петицій щодо очищення водоймища в парку культури та відпочинку «Ювілейний», виконком Краматорської міської ради повідомляє наступне.
З метою організації активного відпочинку та розваг, задоволення культурних запитів різноманітних груп населення, створення умов для відновлення фізичних, духовних сил, спілкування людей у сфері дозвілля, виховання екологічної культури та ін. в 2016 році була розроблена та затверджена рішенням Краматорської міської ради від 30.03.2016 №6/VII-162 «Програма розвитку та утримання парків культури та відпочинку м. Краматорськ на 2016-2018 роки», до якої було включено ряд заходів для збереження, утримання та ландшафтної реконструкції території парків м. Краматорськ в т.ч. парку культури та відпочину «Ювілейний».
Станом на сьогоднішній день водоймище, розташоване на території парку культури та відпочину «Ювілейний» знаходиться на обслуговуванні в Донецькому обласному управлінні водних ресурсів і ведуться роботи по його поверненню до комунальної власності територіальної громади міста і передачі на баланс Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури та відпочинку».
Після закінчення роботи з отримання всієї необхідної нормативно-правової документації і передачі водоймища на баланс Комунальному підприємству «Об’єднання парків культури та відпочинку», в рамках Програми розвитку та утримання парків культури та відпочинку м. Краматорськ на 2016-2018 роки, буде розроблена проектно-кошторисна документація на проведення робіт з очищення та благоустрою водоймища у парку культури та відпочинку «Ювілейний» і прилеглої до нього території.
Згідно вищезазначеної Програми, заходи з розробки відповідної документації та проведення робіт з благоустрою водоймища у парку культури та відпочинку «Ювілейний» передбачено реалізувати в травні-червні 2018 року.Заступник міського голови С.О.Боєвський


Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 353 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Носов Николай Юрьевич

Початок збору підписів:

11 травня 2017 р.

Відповідь дана:

2 червня 2017 р.