Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Перерасчёт за услуги отопления

За декабрь 2017 года жителям города разносят нереально высокие счета за услуги теплоснабжения при условии достаточно тёплой погоды за окном (минусовой температуры не было).
В связи с этим считаю необходимым обязать теплоснабжающие предприятия произвести перерасчёт за услуги отопления в многоквартирных домах!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаткова відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію №654 (К-2051-1) «Перерасчёт за услуги отопления», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 11.01.2018 громадянином Коваленко Д.В.

Повна відповідь у вкладенні к листу.

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію №654 (К-2051-1) «Перерасчёт за услуги отопления», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 11.01.2018 громадянином Коваленко Д.В.

Шановний Денисе Володимировичу!

На електронну петицію щодо проведення перерахування за послугу централізованого опалення за грудень 2017 року виконком Краматорської міської ради повідомляє, що проект рішення сесії Краматорської міської ради «Про розгляд підтриманої петиції щодо перерахунку за послугу централізованого опалення за грудень 2017 року» розміщено на офіційному сайті Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
С.О. Боєвський
Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 330 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Коваленко Денис Владимирович

Початок збору підписів:

11 січня 2018 р.

Відповідь дана:

29 січня 2018 р.