Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Допоможемо нещасним дітям


Прошу звернути увагу на психо-емоційний стан дітей, вилучених з сімей і поміщених до ДТМО м. Краматорськ. З причини правових аспектів діти можуть перебувати місяцями в медичних закладах.
Протягом цього часу діти, позбавлені звичного середовища проживання, перебувають в емоційному шоці. Плюс до всього медичний персонал, який відповідає виключно за фізичне здоров'я цих дітей, не має можливості приділити кожному малюку достатньо часу, щоб хоч якось відвернути його від того, що відбувається.
У такому віці діти дуже потребують тепла і турботи, елементарно живого спілкування. Крім того, діти постійно перебувають у палаті, де крім стін і ліжок нічого немає.
У зв'язку з вищевикладеним, прошу:
1. Обладнати одну кімнату лікарні як ігрову кімнату, оснастивши її необхідними елементами: книги, іграшки, столи, стільці, телевізор.
2. Ввести в штат ДТМО м. Краматорськ посаду психолога або няні, які будуть відповідати за психо-емоційний стан дитини, яка опинилася в складній життєвій ситуації.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію №715 (П-1511-3-1) «Допоможемо нещасним дітям», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 17.04.2018 громадянином Пераник І.І.

Шановна Ірина Ігорівна!

На Вашу електронну петицію до Краматорської міської ради щодо перебування дітей, які вилучені з сімей, у стаціонарних відділеннях КМУ «ДТМО», виконком Краматорської міської ради підготував відповідний проект рішення Краматорської міської ради, який опублікований на сайті міської ради.

Заступник міського голови
Ю.А. Люлька
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 313 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Пераник Ірина Ігорівна

Початок збору підписів:

17 квітня 2018 р.

Відповідь дана:

5 травня 2018 р.