Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Бродячі собаки напали на дитину

Вчора 15.01.2019 року о 13.10 в районі Бєляєва 123 м-н Лазурний бродячі собаки напали на мого сина 8 років, який йшов по дорозі додому зі школи. Собаки розірвали куртку на обох рукавах. Слава Богу, дитині не завдали фізичних травм, але він отримав психологічну травму. Прийшов жахливо переляканий, весь трусився від страху і в сльозах. Було це так.
Він з однокласником вже підходив до будинку, за ними йшли дві собаки. Близько самого під'їзду собака загарчав і кинувся. Діти полізли на дерево. Йшла повз жінка, допомогла відігнати псів і провела дітей, а тварини продовжували гавкати і бігти за ними.
Можливо це сталося, тому що діти шумно себе поводили, але вони ж діти.
Як бути? Куди звертатися? Адже дитина ходить в цьому місці щодня.
Уже відомо, що при подібних зверненнях дають ось таку відписку,про те,що тварини-безхатьки під захистом держави,а за розповсюдження інформації про завдання їм шкоди є кримінальне покарання.
І відомий випадок, коли за самовільної розправи засудили людину(з інтернету).
Прохання. Прийняти заходів щодо тих собак. Притулок або інші методи. Я боюсь за дитину. Дитина боїться виходити на вулицю.
Фото розірваної куртки та відповіді іншій мешканці нашого міста додаю.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію №881 (З-360-1-1) «Бродячі собаки напали на дитину», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 18.01.2019 громадянкою Земелєвою О.О.

Шановна Оксана Олександрівно!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію від 23.01.2019 року про вжиття заходів щодо безпритульних собак в місті Краматорськ. Проект рішення буде розміщено на офіційному веб-сайті міської ради та внесений на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради: http://krm.gov.ua.

Заступник міського голови
С.О. Боєвський
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 382 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Земелєва Оксана Олександрівна

Початок збору підписів:

18 січня 2019 р.

Відповідь дана:

5 лютого 2019 р.