Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Безкоштовний проїзд для школярів

Зробити проїзд учнів у громадському транспорті безкоштовним. Встановити безкоштовний проїзд для дітей – учнів при умові пред’явлення документа, який посвідчує статус школяра. Це право на безкоштовний проїзд діє на автобусних міських маршрутах крім періоду літніх канікул, в електротранспорті – протягом цілого року.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію №885 (П-397-8-1) «Безкоштовний проїзд для школярів», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 23.01.2019 громадянином Перепелицею Г.В.

Шановний Георгію Владиславовичу!

У відповідь на Вашу підтриману петицію щодо надання учням 1-12 класів загально-освітніх шкіл міста пільг з проїзду в громадському транспорті м. Краматорськ виконком Краматорської міської ради повідомляє наступне.
Розглянувши петицію, відділ транспорту, зв’язку та енергетики підготував та розмістив 05.02.2019 р. на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради (http://www.krm.gov.ua) відповідний проект рішення Краматорської міської ради «Про розгляд підтриманої петиції Перепелиці Г.В. щодо надання учням 1-12 класів загальноосвітніх шкіл міста пільг з проїзду в громадському транспорті м. Краматорськ».

Заступник міського голови
С.О. Боєвський
Додаток до рішення

Категорія

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

Петицію підписали 441 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Перепелиця Георгій Владиславович

Початок збору підписів:

23 січня 2019 р.

Відповідь дана:

7 лютого 2019 р.