Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

Закрити Краматорський феросплавний завод за систематичні порушення екологічного законодавства

Закрити Краматорський феросплавний завод за систематичні порушення екологічного законодавства, відсутність очисних споруд, постійні викиди забруднюючих речовин у повітря під час проведення плавок і розливу феросплавів, забруднення почви і води в річці Торець.
На числені зверненя громадян адміністрація завода не реагує і не встановлює очисні споруди, цинічно нехтує правилами екологічної безпеки і відповідальності бізнесу перед громадою міста і прилеглих селищ.

Прошу створити тимчасову депутатську комісію з дослідження виконання заводом КФЗ екологічного законодавства України. До складу комісії включить представників громадських організацій міста та ЗМІ, представників громадської ради.

Шановні депутати, цим отруйним повітрям також дихаєте і ви, і ваши діти. Онкологія і астма бувають не тільки у бідних. Можливо, ця біда вже коснулась і вашої сім'ї...
Чи не настав час мати мужність нарешті зробити повітря в Краматорську значно чистішим, дати можливість дітям стати здоровими?

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію №945 (Ч-2037-8-1) «Закрити Краматорський феросплавний завод за систематичні порушення екологічного законодавства», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 27.05.2019 громадянином Черногором С.А.

Шановний Станіславе Анатолійовичу!

Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію від 30.05.2019 року щодо закриття Краматорського феросплавного заводу за систематичні порушення екологічного законодавства.
Проект рішення розміщено на офіційному веб-сайті міської ради http://krm.gov.ua. та внесений на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
С.О. Боєвський
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 272 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Черногор Станіслав Анатолійович

Початок збору підписів:

27 травня 2019 р.

Відповідь дана:

11 червня 2019 р.