Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 236 громад!

Встановлення світлофора "на вимогу" на перехресті вул.Дружби та вул.Академічна у м.Краматорську

Щодня пішоходи, які переходять вулицю Дружби по пішохідному переходу на перехресті з вул.Академічна, піддаються невиправданому ризику бути збитим автомобілями.
Автомобілі, що їдуть від вулиці Олекси Тихого, перевищують швидкість на ділянці перед цим пішохідним переходом, тому що це досить довга вільна ділянка без світлофорів, що веде до центра міста.

В основному на цьому переході з'являються пішоходи з дітьми або групи людей, особливо у вечірній час доби, що посилює ризики.

Також огляд узбіччя в цьому місці обмежений, водії здалеку не бачать людей, що збираються перетинати вулицю Дружби, швидкість заздалегідь не знижують, тому регулярно відбувається порушення Правил дорожнього руху (водії не пропускають пішоходів).

Але не завжди пішоходів так багато, і світлофор з автоматичним режимом буде гальмувати потік транспорту, працюючи неефективно. У той же час, світлофор "на вимогу" з кнопкою, яка перемикає режим, захистить пішоходів і буде використовуватися тільки тоді, коли він необхідний.

У зв'язку з вищевикладеним пропоную встановити на цьому пішохідному переході світлофор "на вимогу".

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 28 липня петицію підписали 148 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Тронза Максим Олександрович

Дата створення:

18 червня 2019 р.