Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Прохання про збереження бібліотеки по мкрн Вараш, 41 (закінчився термін дії договору оренди).

Бібліотека по мкрн. Вараш,41 відкрита для широкої аудиторії. Бібліотечний фонд (12 тис. примірників) уміщує друковані видання, оцифровані аудіо- відео та візуальні матеріали, до послуг користувачів 6 ПК, сканер 3 шт., є вільний доступ до мережі Інтернет, діє безкоштовна Wi-Fi зона, школярі прилеглих будинків (малосімейних гуртожитків) користуються читальним залом для індивідуального вивчення уроків. Бібліотекарями організовуються та проводяться різнопланові заходи.
На даний момент стоїть гостро питання про виселення даної бібліотеки по мкрн. Вараш,41 (закінчився термін дії договору оренди).

P.S: Ви бачили, які бібліотеки будують у європейських містах? Не бібліотека а мрія. А вам хотілося б мати таку бібліотеку у вашому місті? https://www.youtube.com/watch?v=fdxndiT-4pM

Допоможіть нам у вирішенні даного питання. Не дозвольте знищити бібліотеку!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу електронну петицію, що надійшла на адресу виконавчого комітету Вараської міської ради "Про збереження цілісності меж земельної ділянки (рекреаційного призначення) комунального закладу "Парк культури та відпочинку" площею 31.42 га, повідомляємо наступне.
У відповідності до п.34 ч.1 ст.26 Закону УКраїни "Про місцеве самоврядування в Україні" виключною компетенцією міської ради є вирішення відповідно до закону питань регулювання земельних відносин.
Відповідно до ч.4 ст.34 Закону УКраїни "Про місцеве самоврядування в Україні" постійні комісії за дорученням ради або за власною ініціативною попередньо розглядають проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку, місцевого бюджету, звіти про виконання програм бюджету, вивчають і готують питання про стан та розвиток відповідних галузей господарського і соціально-культурного будівництва, інші питання, які вносяться на розгляд ради.
Проект рішення №1141 від 02.04.2018 року "Про внесення змін до рішення міської ради №1778 від 30.12.2014 року "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному закладу "Парк культури та відпочинку" направлений на розгляд комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.
Після розгляду проекту рішення вказаноювище комісією, проет рішення буде внесено на розгляд сесії міської ради.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Станом на 25 лютого петицію підписали 116 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Савонік Оксана Ярославівна

Початок збору підписів:

16 серпня 2018 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

5 вересня 2018 р.