Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Порожнeча в міськраді

Протягом тривалого періоду Вараська міська рада знаходиться у кризовому стані, який проявляється не лише у відсутності порозуміння між депутатами, але і невідвідуванням ними сесій міської ради, що призводить до їх неможливого проведення, або реального і конструктивного прийняття рішень стосовно життя і розвитку міста.
Ми, мешканці-виборці міста Вараш, звертаємось до тих депутатів, в яких, можливо, змінились життєві обставини або погляди та пріорітети і вони не можуть або не хочуть відвідувати сесії Вараської міської ради, скласти депутатські повноваження і мандати та дати можливість стати депутатами наступним за списками кандидатам, які будуть сумлінно виконувати депутатські обов’язки.
Доведіть таким чином свою чесність, бажання добра своєму місту, що йшли в депутати з думкою про мешканців, а не про себе, що не тримаєте свій голос для продажу на окремі питання, що не існуєте депутатами заради своїх особистих інтересів. Проявіть свою гідність і зацікавленість в розвитку міста.
Якщо проаналізувати відвідуваність депутатами сесій Вараської міської ради 2018 року по протоколам, які є доступними на офіційному сайті Вараської міської ради, то дане звернення стосується:
Анощенко Тетяна Богданівна
Антипець Олена Демидівна
Ковбасюк Микола Миколайович
Конопелько Катерина Володимирівна
Куц Ігор Валерійович
Назарчук Оксана Михайлівна
Павлусь Руслан Олександрович
Чех Олександр Леонідович
В залежності від кількості підтримки мешканцями даної петиції, ви, шановні депутати, матимете можливість почути виборців, які вам довірили вплив і керування містом.
Кількість пропусків 2018р. з 14 скликаних сeсій в додатку.

Категорія

ІНШІ

Станом на 25 лютого петицію підписали 101 особа з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Цьомах Ольга Василівна

Початок збору підписів:

1 жовтня 2018 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

29 жовтня 2018 р.