Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Приватні послуги МРТ та КТ

Всім відомо, що в нашому місті зовсім відсутнє сучасне медичне обладнання для МРТ та КТ, закупівлю якого наша лікарня не в змозі або не хоче закупляти. Основною причиною також може бути відсутність висококваліфікованого спеціаліста для надання таких послуг. А так як знаючи, яка в наших лікарів зарплатня то таких спеціалістів в нашому місті ще досить довго не буде.
Тому абсолютна більшість населення змушена їздити за такими послугами в інші міста: Луцьк, Рівне та Сарни. Де є приватні медичні кабінети, що надають ці послуги.
Виходом з цієї ситуації на мій погляд бачу запрошення від імені міської ради в наше місто приватного інвестора з надання таких послуг. До прикладу:
- ТОВ "САМЕД" м. Сарни
- «ГЕМО Луцьк»
- Медичний центр «Асклепій» м. Рівне
- Медичний центр «МРТ-діагностика» м. Рівне
Приміщення для такого медичного центру до прикладу може бути будівля молочної кухні, яка стоїть пусткою і потроху руйнується. Якщо передати в довгострокову оренду на правах концесії цю будівлю, щоб інвестор там надавав такі послуги можна розглянути варіант безкоштовної оренди. Але за однієї умови, що будівля буде відремонтована.
Прошу розглянути дану петицію, дуже цікавить думка влади нашого міста.

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Станом на 25 лютого петицію підписали 114 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Назарець Геннадій Анатолійович

Початок збору підписів:

29 січня 2020 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

16 лютого 2020 р.