Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Висока залізнична платформа (доповнення до попередньої петиції)

Попередня петиція до виконавчого комітету Вараської міської ради, яка за дуже короткий час набрала необхідну кількість голосів, була відхилена. Основною причиною вказано те, що платформа розташована на землі державної власності, якою ВМР немає права розпоряджатися та порадили автору петиції звернутися до АТ «Укрзалізниця».

Тому петиція №2 створена і з тією самою проблемою, а саме – для усунення незручностей при посадці та висадці з потягів, які зупиняться на залізничній платформі Вараш.

Активістами подане аналогічне звернення до АТ «Укрзалізниця», яке надало відповідь, що готове збудувати високу залізничну платформу за кошти місцевих бюджетів. Для визначення можливості будівництва платформи необхідно комісійно, спільно з представниками місцевих органів влади, провести обстеження місця існуючої платформи. Вартість робіт орієнтовно становитиме 800 тис.грн.

Подумайте за пенсіонерів, які користуються приміськими потягами, за молодь, яка постійно їздить потягом №141/142 Львів-Бахмут, а не тільки про купівлю чергових автобусів для пенсіонерів.

На підставі вищевикладеного, пропоную розглянути дане питання на сесії міської ради та передбачити фінансування в бюджеті міста статтю «Будівництво високої залізничної платформи».

Додатком до петиції копія відповіді від АТ «Укрзалізниця».

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 16 квітня петицію підписали 106 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Назарець Геннадій Анатолійович

Початок збору підписів:

30 квітня 2020 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

20 травня 2020 р.