Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Створення скверу, парку, зеленої зони. М-н Ювілейний

Забудова Вараша житловими комплексами набирає обертів кожного року. На жаль, влада міста при цьому не піклується про інфраструктуру і місця для відпочинку. Але без цього наше місто ніколи не буде комфортним та приємним для життя. Бо якість життя - це не тільки гаряча вода, під’їзди з консьєржем та сучасні ліфти. Це ще й можливість прогулятися, не пробираючись між запаркованими авто, погратися з дітьми у бадмінтон, почитати книгу біля фонтану. Саме цим беруть за душу європейські та американські міста. Саме цим цивілізований світ відрізняється від третього. Коли ми це усвідомимо - може бути занадто пізно, бо скрізь будуть висотки, і ми будемо приречені на життя у кам‘яних джунглях, які самі для себе збудували.
Треба зараз створювати комфорт для жителів міста. Ми пропонуємо створити парк у мікрорайоні Ювілейний - не сквер, не алейку, а справжнісінький парк площею близько 2 га, із фонтаном, доріжками та галявинами. Ця ділянка уже пустує багато років, спроба її забудови закінчилась невдало – підземні плавуни заважають використовувати для забудови так як і заплановано. Це помітно по будинках, які знаходяться поблизу. А саме: будинки під якими знаходяться ці підземні річки.
За даними кадастрової служби, були проведені неодноразово досліди. А саме: найміцніші арматурно-бетонні будівлі покрились тріщинами через рух грунту, багатоповерхівки побудовані на плаунах осіли (приблизно на 1 м.), пізніше було прийнято рішення укріплення і залито будівельною сумішшю, яка в результаті випливла у місцевій річці.
Тому парк у такому місці стане у нагоді усім. По-перше, він знаходиться поруч із житловими будинками. По-друге, біля них майже немає спеціального місця для відпочинку, прогулянок та майданчиків для гри. По-третє, природа вже сама підказала про те, щоб створити там рекреаційну зону, залишилось тільки належним чином упорядкувати.
Для створення парку потрібно залучити усю громаду - оголосити конкурс на назву, зібрати пропозиції щодо концепції, залучити всіх бажаючи на створення дизайну. Це має бути парк для людей, задуманий людьми!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 19 липня петицію підписали 14 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Нікітчук Надія Василівна

Дата створення:

2 червня 2020 р.