Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Дозволити роботу кінотеатру "Прем'єра" в м. Вараш

3 листопада 2018р кінотеатр "Прем'єра" засвітив свої екрани в місті атомників. Саме тоді наша ініціатива принести мистецтво кіно в м.Вараш дала можливість варашанам та гостям нашого міста знову (а кому і вперше), переглянути "магічні" миттєвості чарівного кінематографу! Культурний простір міста поповнився ще одним місцем, куди можуть прийти містяни з рідними, коханими, дітьми культурно провести свій час.
Ми створили дійсно сучасний кінотеатр. За період існування організовували зустрічі з режисерами, прем’єри фільмів, різні патріотичні активності, співпрацювали з школами та громадськими організаціями.
Наша кінодіяльність забезпечує не просто затишний відпочинок, а гарну альтернативу (в тому числі для молоді, сімей) провести час цікаво і з користю.
Шлях був нелегким, фінансовозатратним, часо- та трудомістким, але в результаті мешканці міста отримали сучасний, комфортний і по-справжньому сімейний заклад. Працюючи лише в легальній площині ми докладаємо максимум зусиль для розвитку і вдосконалення. Не зупиняємось на досягнутому.
Карантин вніс кардинальні зміни у наші плани.
Кінотеатри не працюють уже четвертий місяць, зазнали великих збитків. При цьому ми продовжуємо оплачувати рахунки.
Кінотеатр є єдиним доходом нашої сім’ї. Ми в глухому куті. Заощадження, які були відкладені на подальший розвиток кінотеатрів, були витрачені на погашення поточних кредитів, сплату податків, комунальних платежів, частково оренди.
Неймовірно радісною для нас стала інформація про постанову КМУ №522 від 25 червня, в якій було зазначено, що кінотеатри можуть працювати з 02 липня 2020р. з наповненістю кінозалів не більше 50%.
І ми провели повну підготовку до запуску - як в протиепідемічному, так і у внутрішньокінотеатральному плані: заготовлено попереджувальні матеріали, надрукована для нанесення соціально-дистанційна розмітка, закуплено санітайзери, придбано засоби індивідуального захисту для персоналу, а також укладено договори на демонстрацію кінофільмів з дистриб’юторами, закуплено новий товар, отримано копії фільмів та дозвільних ключів для їх демонстрування.
Навіть первізникам дозволено перевезення в кількості місць для сидіння. А ми будемо розсаджувати через крісла і лише до 50% місць.
Чому саме кінотеатри в забороні, хоча повністю готові працювати згідно вимог КМУ? Кінотеатри легко перевірити, вони мають приточно-витяжну вентиляцію, вони виконують вимоги постанов КМУ.
Чому всі працюють на таких умовах, а саме кінотеатрам заборонено? Чим обумовлена ця заборона? Чим кінотеатри відрізняються?
Чому заборонена робота кінотеатру в місті Вараш, якщо абсолютна більшість кінотеатрів країни працює?
Ми розвиваємо і підтримуємо культурне та патріотичне життя міста, тому зараз дуже розраховуємо на його сприяння.
В свою чергу гарантуємо проведення кінопоказів в максимально безпечних для усіх умовах:
- в місцях масового скупчення відвідувачів організовуються місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілового спирту та понад 70% для етилового спирту та наноситься тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри;
- у кінозалах розміщення відвідувачів здійснюється з вільним місцем поруч, спереду, позаду;
- забезпечується постійна наявність рідкого мила та паперових рушників в санвузлах;
- забезпечується прибирання місць найбільшого скупчення відвідувачів;
- забезпечується дезінфекція поверхонь з якими контактують відвідувачі, у всіх громадських та службових зонах (стійки, столи, підлокітники крісел, ручки дверей, кнопки ліфтів, роздягальні, сходи тощо) спирто- або хлоровмісними дезінфікуючими засобами протягом часу роботи в посиленому режимі;
- здійснюється інформування клієнтів щодо встановлених обмежень та умов обслуговування в закладі та на офіційних сторінках в мережі Інтернет та соціальних мережах;
- забезпечується безперебійна робота систем вентиляції;
- здійснюється наскрізне провітрювання приміщень,
- здійснюється централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери/урни з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією.

Відвідувачі повинні:
- обробити руки антисептичним засобом;
- дотримуватись соціальної дистанції в 1,5 м;
- заходити до закладу та пересуватись по ньому вдягненими в захисну маску, що прикриває ніс та рота (крім часу сидіння з ціллю приймання їжі та/або напоїв).
Працівники та організатори заходів зобов'язані:
- носити ЗІЗ (респіратори або медичні маски, в тому числі саморобні), захисні рукавички;
- регулярно мити руки з милом або обробляти їх спиртовмісними антисептиками не рідше одного разу за 3 години;
- пройти температурний скрінінг персоналу на початку робочого дня;
- утримуватися від контакту з особами, які мають симптоми респіраторних захворювань.

КІНОТЕАТР "ПРЕМ'ЄРА" ДУУУУЖЕ СКУЧИВ ЗА СВОЇМИ ГЛЯДАЧАМИ (smiley)
ПРОСИМО ПІДПИСУВАТИ І ПОШИРЮВАТИ ПОСИЛАННЯ НА ЦЮ ПЕТИЦІЮ, ЩОБ ПРИСКОРИТИ НАШУ ЗУСТРІЧ 😀
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ 😀
ТОЧНО😃🤗

Категорія

ПРОМИСЛОВІСТЬ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО

Станом на 16 липня петицію підписали 37 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Цюп'яшук Юрій Миколайович

Дата створення:

11 липня 2020 р.