Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Відновлення курсування потягу Львів-Бахмут

В зв'язку із запровадженням загальнодержавного карантину був відмінений потяг №141/142 Львів-Бахмут.
На цей час коли в більшості регіонів нашої держави вже відновлене залізничне сполучення АТ"Укрзалізниця" не збирається запускати наш потяг. Початок навчального року приніс суттєві незручності для студентів нашого міста. Постало питання "А як дібратися на навчання до Львова чи Києва?" На поодинокі звернення активістів УЗ відповідає відписками, що це залежить не від них.
Тому пропоную міському голові та депутатському корпусу Вараської міської ради зробити термінове звернення до голови Рівненської ОДА КОваля В, С., міністра інфраструктури Криклія В. А. та голови правління УЗ Жмака В. М. з прохання нарешті подумати про наш регіон та відновити потяг №141/142

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію про відновлення курсування потягу Львів-Бахмут, яка надішла до виконавчого комітеу Вараської міської ради повідомляємо, що рішенням міської ради від 06.10.2020 року №1848 "Про звернення депутатів Вараської міської ради Рівненської області" дану петицію підтримано та надіслано звернення до Міністерства інфраструктури України, голови правління АТ "Укрзалізниця", голови Рівненської ОДА.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 113 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Назарець Геннадій Анатолійович

Початок збору підписів:

14 вересня 2020 р.

Відповідь дана:

16 жовтня 2020 р.