Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Реконструкці дорожньої огорожі по вул. Парковій

Після здачі в експлуатацію автодороги між профілакторій та маг. "Любава" мешканці міста зіткнулися з рядом проблемних питань. Як таких, що створюють незручності (відсутність приймальників дощових стоків (вирішено)), так і таких, що створюють небезпеку для пішоходів та водіїв.
Сюди відносяться:
- аварійно-небезпечний з'їзд з вул.Паркової у двір будинків по Буд.34, 35 (колишня "Сітка")
- дорожня огорожа.
Нажаль місто прийняло від підрядника цю небезпечну споруду, не провівши будь-якої оцінки її безпеки.
Звертаю увагу влади, що при данній висоті огорожі та щільності проміжних вертикальних елементів, при наближенні до виїзду з прилеглої території водій повністю втрачає візуальний контроль в обідві боки дороги. Для можливості виїзду водій мусить виїзжати на дорогу на відстань до пів-корпусу автомобіля, щоб мати можливість огляду дороги, при цьому він створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху, для яких виїзд авто є несподіванкою.
Також із-за невдалої конструкції огорожі створюється небезпека для пішоходів, особливо для дітей, чей зріст менший за висоту огорожі. Водію не видно пішохода.
При любих кутах зору на огорожу (крім 90 градусів) така огорожа перетворюється у суцільну непрозору стіну, що перетворює ділянку дороги на дуже небезпечну.
Прошу не чекати трагічних випадків та ціною життя наших городян виправляти власні помилки, коли вже пізно, а направити зусилля на попередження цього.
Прошу провести експертизу встановленого дорожнього огородження вимогам безпеки дорожнього руху та виконати її реконструкцію

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 18 червня петицію підписали 20 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Марчук Андрій Олександрович

Дата створення:

27 травня 2021 р.