Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Ремонт дороги та створення пішохідного тротуару по вул. Фабричній у м. Львів

Прошу відремонтувати дорожнє покриття, а також створити пішохідний тротуар по вул. Фабричній, що знаходиться в Залізничному районі м. Львова. Дана вулиця є невеликою, проте тут відсутнє як таке дорожнє асфальтове покриття, а також пішохідні тротуари, місцями наявне покриття дуже зруйноване, що створює незручності мешканцям цієї вулиці, а також всім, хто користується цієї вулицею.
Також на цій вулиці знаходиться релігійна громада Церкви ЄХБ "Преображення", яку регулярно відвідує більш як 250-300 мешканців міста та гостей міста. Також через цю вулицю проїжджають машини до автомийки АСО, а також до шиномонтажу. Також чимало транспорту проїжджає цією вулицею до пожежної частини, яка знаходиться поруч.
Беручи до уваги вищесказане, прошу Львівську міську раду посприяти у ремонті дорожнього покриття , і влаштуванні на даній вулиці асфальтового покриття, а також пішохідних тротуарів.
Дуже дякую за сприяння і результат.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

04 лютого 2021 року на пленарному засіданні Львівської міської ради депутатами розглянуто проект ухвали про розгляд електронної петиції «Ремонт дороги та створення пішохідного тротуару на вул. Фабричній у м. Львові» За результатами голосування проект ухвали депутатами підтримано.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 501 особа з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

СТАЩАК РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Початок збору підписів:

12 червня 2020 р.

Відповідь дана:

15 березня 2021 р.