Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

СТАДІОН зі СПОРТМАЙДАНЧИКОМ. Без будівництва чергового ЖК.

Пропонується закладення стадіону зі спортивним майданчиком, БЕЗ БУДІВНИЦТВА жодного чергового житлового чи будь-якого іншого будинку на території, яка знаходиться на вулиці Братів Міхновських, 32-32а. Там зараз знаходиться в руїнах колишнє радянське підприємство, яке планується забудувати черговим багатоквартирним житловим будинком. Простору для проведення дозвілля мешканцями численних навколишніх вулиць відсутнє зовсім, тобто абсолютно.
ДУЖЕ ВАЖЛИВО зауважити, що на території, яку можна охопити вулицями Залізнична-Бандери-Коперника-пр.Свободи-Городоцька-Клепарівська-Золота-Єрошенка існує тільки один! компактний спортивний майданчик (вул.М.Вовчка). Молодь – оскільки не має змоги займатись фізичною культурою, грати у різноманітні спортивні ігри, розвиватись фізично – тиняється без діла, вживає алкоголь, палить та хуліганить – словом нищить своє тіло, а як наслідок і дух.
Також, належить сказати, що ШАЛЕНА та ЩІЛЬНА забудова цього ж мікрорайону Львова такими багатоквартирними та висотними житловими кварталами по вул.Шевченка, О.Степанівни, вул.Голубовича, вул.Залізнична та житлові будинки – будівництво, яких зараз ведеться по вул.Голубовича, 37, вул.Стороженка, 30 та по вул. Городоцька, 64 - тільки погіршить вже СЬОГОДНІ – КАТАСТРОФІЧНУ ситуацію з відсутністю територій НЕОБХІДНИХ розмірів для проведення дозвілля, скверів, стадіонів, променадів тощо – в результаті «нові» мешканці цього району міста елементарно не будуть мати куди вийти на прогулянку.
Треба підкреслити, що будівництво таких ЖК проводиться без створення необхідної для цього супутньої інфраструктури, а саме – загальноосвітніх шкіл, комунальних дитсадків, осередків дитячої творчості, поліклінік, повно розмірних стадіонів, спортивних майданчиків тощо.
Якщо ж така земельна ділянка запланована для чергової забудови – вимагаємо, щоби міська влада надала іншу земельну ділянку під забудову такому забудовнику, і в такий спосіб запобігти ще більшому ущільненню будинками та спорудами даного мікрорайону Львова та міста в цілому.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

25 лютого 2021, на сесії Львівської міської ради депутати не підтримали дану електронну петицію.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 516 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГУЗЕНКО ЮРІЙ ДАНИЛОВИЧ

Початок збору підписів:

12 червня 2020 р.

Відповідь дана:

16 березня 2021 р.