Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Провести перевірку дотримання норм забудови та законності будівництва будинків К4, К5 за адресою вул. Володимира Великого 10 (ЖК Америка)

Наприкінці червня 2020р. забудовник за адресою вул. В. Великого 10 (навпроти будинків Янева 21, 23, 25) розпочала спорудження 7 черги (будинки К4 та К5) ЖК Америка. Виритий на даний момент котлован та залитий фундамент явно не відповідають розміщеному на офіційному сайті компанії генеральному плану. На місці двох окремих будинків – один суцільний. Паспорт фасаду та будь-яка інформація біля будівництва відсутня. При зверненні на гарячу лінію міста щодо даного порушення відповідальні за перевірку не були знайдені і звернення було закрито без виконання жодних дій з вирішення питання.
Оскільки дані зміни забудовником попереднього генплану спричинять правопорушення щодо інвесторів уже існуючих будинків, а саме обман покупців, порушення норм інсоляції світла для будинків вул. Янева 25, вул. Янева 23 та КМ Паркове, зменшить територію спільного користування, збільшать густоту населення, просимо:
- не допустити вчинення правопорушення щодо інвесторів та покупців - обману покупців забудовником
- винести дану проблему на обговорення виконавчого комітету ЛМР, створити тимчасову комісію з метою з’ясування і оприлюднення усіх вищезгаданих порушень
- на час роботи комісії призупинити дію містобудівних умов та обмежень для даного ЖК

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

04 лютого 2021 року на пленарному засіданні Львівської міської ради депутатами розглянуто проект ухвали про розгляд електронної петиції «Провести перевірку дотримання норм забудови та законності будівництва будинків К4, К5 за адресою вул. Володимира Великого 10 (ЖК Америка)» За результатами голосування проект ухвали депутатами підтримано.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 516 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Біловус Володимир Васильович

Початок збору підписів:

1 вересня 2020 р.

Відповідь дана:

15 березня 2021 р.