Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Організація скверу по вулиці Панаса Мирного


Згідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» організацію благоустрою населених пунктів забезпечують місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до повноважень, установлених законом.

Громадяни у сфері благоустрою населених пунктів мають право:

1) користуватись об'єктами благоустрою населених пунктів;

2) брати участь в обговоренні правил та проектів благоустрою території населених пунктів;

3) вносити на розгляд місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій пропозиції з питань благоустрою населених пунктів.

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про звернення громадян» особливою формою колективного звернення громадян до органу місцевого самоврядування є електронна петиція.ТОМУ:

Звертаємось до влади міста з пропозицією облаштувати культурно-ландшафтний простір (сквер) вздовж вулиці Панаса Мирного (парна сторона, від буд. № 22 А до вул. Тернопільської), який би об'єднував ділянку витоку Полтви на західній стороні та Храм Святих Кирила і Методія УГКЦ на східній. Ця територія, загальною площею понад 2 га, на даний час є доглянутою, проте не достатньо цивілізованою та знаходиться в густозабудованому, індустріальному районі міста, де могла б бути чи не єдиним місцем для прогулянок та відпочинку місцевих жителів та працюючих.

Метою петиції є облагородження зеленої зони, збереження місцевої флори і фауни, створення інноваційного громадського простору з освітленням, пішохідними алеями та лавками.

Також вимагаємо не допустити забудову території підприємствами, установами, організаціями, ФОП з комерційною метою, об’єктами з торгово-офісними приміщеннями, магазинами, закладами харчування тощо. Дана ділянка повинна задовольняти потреби на культурне дозвілля та відпочинок громади, а не працювати на комерційний інтерес конкретного суб’єкта підприємницької діяльності.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

04 лютого 2021 року на пленарному засіданні Львівської міської ради депутатами розглянуто проект ухвали про розгляд електронної петиції «Організація скверу по вулиці Панаса Мирного» За результатами голосування проект ухвали депутатами підтримано.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 538 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ФУРДАС-ШАРАЄВА РОКСОЛАНА ОЛЕГІВНА

Початок збору підписів:

18 вересня 2020 р.

Відповідь дана:

15 березня 2021 р.