Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Рентген апарат в поліклініку Рясного


Ми мешканців Рясного 1 та 2 ,повідомляємо що у новій поліклініці за адресою вул.Шевченка 350 немає Рентген апарату,іншими словами та стисло він мав бути ,але за дивних обставин його забрали в Лікарню швидкої допомоги на Топольню.
В час Covid 19 цей рентген вкрай потрібен ,так як пацієнти змушені в екстрених випадках для підтвердження пневмонії чи Covid 19 ,звертатись в приватні поліклініки одна із них є в Рясне 1
МЕДІКАВЕР ,ціна там складає 450 -480 грн та черга на запис до тиждня і кожен другий мешканець мікрорайону
скаржиться як на непідйомну ціну так і на черги з записом,та можливістю нормального обстеження в час пандемії в державній поліклініці.
Звертаємосьсь до мера Садового А І чиновників ЛМР,які відповідають за медичний сектор нашого міста та до депутатів зі зверненням посприяти вирішенню даного питання , підтримати дану петицію та повернути ренген апарат в наш мікрорайон ,який налічує до 5 державних поліклінік та в жодній з них немає даного апарату.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

25.03.2021 року на пленарному засіданні Львівської міської ради депутатами розглянуто електронну петицію “Рентген апарат в поліклініку Рясного“. За результатами голосування проект ухвали депутатами підтримано.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 509 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Марущак Марія Іванівна

Початок збору підписів:

31 грудня 2020 р.

Відповідь дана:

1 червня 2021 р.