Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Відновлення очної форми навчання в освітніх закладах під час червоної зони за умови 100% вакцинації колективів освітніх закладів

На початку вересня в постанові КМУ №1236 були внесені зміни, які дозволяли роботу освітніх закладів в червоній зоні за умови 100% вакцинації колективу. І саме можливість продовжувати роботу не у форматі дистанційного навчання спонукало більшість освітніх колективів вакцинуватися.
Але у жовтні, навіть до моменту проголошення червоної зони у Львові, школи і позашкілля були відправлені на дострокові канікули на тиждень раніше, а з першого листопада переведені на дистанційне навчання.
Всупереч змін до постанови кабінету міністрів та численних рекомендацій UNICEF не закривати школи.
Навчання за допомогою дистанційних технологій в першу чергу б‘є по родинах з дітьми молодшого шкільного віку, в яких батьки змушені обирати між власне своєю роботою та організацією навчання дітей вдома, та родин з соціально незахищених верств населення, в яких нема матеріальної можливості забезпечити дітей засобами для організації дистанційного навчання: інтернетом та смартфоном/планшетом/комп’ютером.
Кожен день відсутності доступу до школи лише поглиблює соціальну нерівність в доступі до освіти і для дітей з особливими освітніми потребами. Враховуючи, що 2021-2022 навчальний рік є вже третім роком закриття шкіл поспіль, а також численні дослідження щодо відсутності значного впливу від закриття шкіл на розповсюдження COVID-19 та довготривалих, відкладених наслідків постійного переривання навчального процесу, ми просимо відкрити освітні заклади зі 100% вакцинованого персоналу. З контролем по дотриманню соціальної дистанції, гігієнічних норм та маскового режиму. Але повернути усім дітям право на здобуття освіти.

Категорія

ОСВІТА

Станом на 22 квітня петицію підписали 664 особи з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Косарєва Анна Михайлівна

Початок збору підписів:

2 листопада 2021 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

2 грудня 2021 р.