Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Дитячий майданчик напроти Інтерсіті Сихів

Вимагаємо встановити додаткові елементи (гірки, тунелі і т.д) до майданчика, який знаходиться за адресою вул. Червоної Калини 62 навпроти торгового центру Інтерсіті. Неодноразово були подані звернення на гарячу лінію 1580 щодо ремонту окремих елементів. Проте працівники ЛКП "Під Зуброю" нічого кращого не придумали аніж демонтувати величезний майданчик для всіх вікових груп дітей, а саме три високих гірки, 1 середню гірку, 3 гірки для діток від 1 року, 3 тунелі, місток з перешкодами. І встановили комплекс з 1 гіркою! Вимагаємо встановити додаткові елементи, майданчики для всіх вікових груп, або відновити попередній майданчик! Адже те, що було встановлено не є рівноцінною заміною попереднього майданчика який демонтували. На фото зразок майданчика який демонтували.

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Станом на 25 вересня петицію підписали 77 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Войтович Галина Василівна

Дата створення:

22 червня 2022 р.