Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Будівництво басейну

Для розвитку вмінь плавання у школярів та дітей з дитячих садочків, забезпечення реабілітації травмованих, популяризації спорту серед дорослих та молоді. Просимо створити басейн в м. Ланівці, з прісною водою та мінімальними габаритними розмірами 25х11,4 метри, глибиною від 1,2 метри. Розмістити об’єкт шляхом реконструкції наявних комунальних споруд, або в новобудові. Фінансування робіт передбачити за кошт бюджету або запропонувати збудувати інвестору (тоді розробити інвестиційну пропозицію та вивісити її у відкритому доступі).
Ланівчани, годі кататись за 50 км щоб поплавати. Прошу підтримати дану пропозицію!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до протоколу №3 наради при голові Лановецької міської ради від 06 березня 2019 року, відділу земельних відносин дано доручення провести аналіз вільних земельних ділянок на території громади щодо можливості розміщення басейну.
Будівництво басейну буде включено в проект Стратегії розвитку Лановецької міської об’єднаної територіальної громади, що розробляється спільно з експертами програми DOBRE.
Зважаючи на дороговартісність будівництва об'єкта та подальше його утримання, Лановецькою міською радою буде організовано громадське обговорення по даному питанню. Про дату, місце і час проведення обговорення буде поінформовано додатково.
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 105 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гуменюк Ольга Григорівна

Початок збору підписів:

7 лютого 2019 р.

Відповідь дана:

15 березня 2019 р.