Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Заборона продажу та розміщення на кладовищах пластикових квітів та вінків з пластику

З метою зменшення відходів та їх негативного впливу на навколишнє середовище просимо заборонити продаж та розміщення на кладовищах пластикових квітів, вінків та інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику на території нашої громади. А також розмістити на вхідних частинах кладовищ та по місту банери із роз’ясненням про шкоду пластикових квітів та вінків.
Пластикові вінки і квіти не несуть жодної релігійної чи богословської символіки, це традиція, що поширилася у радянські часи і в Європі нічого подібного немає.
Пластикові вироби шкодять екології ще з етапу виготовлення сировини для них, для якої використовують нафтопродукти. Окрім того, більшість пластикової атрибутики не вивозять на полігони, а спалюють прямо на кладовищах, що забруднює повітря різними токсичними речовинами, що шкодять здоров’ю. А навіть, потрапляючи на полігони, пластик розкладається щонайменше 200 років.
Альтернативною пластиковим квітам можуть стати вінки з живих квітів та хвої, живі квіти, висаджені в ґрунт, газонна трава, сухоцвіти та свічки.

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Станом на 22 липня петицію підписали 38 осіб з 50 необхідних.

Переглянути список

Автор:

САМУСЄВ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ

Дата створення:

29 квітня 2019 р.