Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Спортивні змагання починаються і закінчуються роздягальнею!

На території Лохвицької гімназій №1 з травня 2019 функціонує спортивний майданчика зі штучним покриттям для гри в міні-футбол, такий же майданчик в середній школі №3 готовий до укладання штучним покриттям (влаштовано основу, змонтовано огорожу, яка обладнана ворітьми і хвірткою, на внутрішніх бігових доріжках укладено гумову плитку, зовнішню вхідну доріжку викладено бетонною плиткою), також готується до відкриття мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту (волейбол, баскетбол, великий теніс), який розташований по вул. Героїв України, 30а. Але проектами будівництва цих майданчиків не передбачено зон для роздягалень (лавочки з навісом та кріпленнями для одягу та взуття). На майданчиках займаються спортом не тільки учні під час уроків фізкультури, а і позаурочний час, а також багато дорослих спортсменів.
Пропоную на прилеглій території до вище зазначених спортивних майданчиків облаштувати зони з роздягальнями. Облаштувати ці місця лавочками чи пластиковими сидіннями, спорудити над ними навіси для захисту від дощу та снігу та спеціальними кріпленнями для розміщення верхнього та/чи змінного одягу та взяття.
Прошу всіх небайдужих лохвичан, що опікуються здоровим способом життя та фізичним розвитком і здоров’ям наших дітей, підтримати цю петицію.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 23 квітня петицію підписали 50 осіб з 50 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Севастьянов Євген Володимирович

Початок збору підписів:

9 жовтня 2019 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

3 листопада 2019 р.