Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

Нова новорічна локація


Ми мешканці Лубенської територіальної громади, підписанти цієї
петиції вважаємо за потрібне внести зміни до стандартної програми новорічних свят, а саме:
-Встановити на Володимирськосу майдані тимчасові торгові ряди, із їжею та напоями. Запросити місцевих підприємців, або оголосити конкурс з пропозиціями щодо надання місць для розміщення торгівельних точок на період різдвяно новорічних свят.
-Започаткувати в Лубнах Різдвяно-новорічний ярмарок на майдані Володимирскому, та планувати розвиток святкового дійства з подальшим використанням території скверу героїв небесної сотні. В перспективі 3-5років і з урахуванням бажання громади розширювати межі проведення заходів.
-Прикрасити всю площу на майдані Володимирскому шляхом додавання нової ілюмінації. Внести зміни в ілюмінацію що використовується на головній ялинці міста, змінити колір гірлянди на теплі світлі тони та додати гірлянди з ефектом "зоряне небо"
-створити кілька фотозон на майдані Володимирскому
-Залити ковзанку прямо на майдані Володимирскому. Забезпечити місце видачі ковзанів, (пересувний фургон, чи тимчасову теплу споруду де можна зігрітися та в теплі перевзутись.
- за наявності достатньої кількості снігу створити дитячу снігову гірку
- встановити біотуалети які були закуплені містом спеціально для масових заходів в кількості не менше 4-х
-забезпечити дотримання громадського порядку шляхом встановлення поста постійного базування муніципальної служби та патрулювання поліції в нічний час.
Із проведеного онлайн опитування стало зрозуміло що Лубенці хочуть значних змін під час святкування нового року в місті.
Вирішити це питання в поточному 2022 році і новий 2023 рік зустрічати на оновленій новорічній локації
Право слідкувати за вирішенням даного питання залишається за мешканцями міста Лубни, та об'єднаної територіальної громади
В разі не виконання, або часткового виконання умов цього звернення, будуть вживатися заходи в межах законодавства України.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь у додатку
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 176 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Хоменко Вадим Юрійович

Початок збору підписів:

6 січня 2022 р.

Відповідь дана:

20 січня 2022 р.