Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

Замінити світлофори на Відродження біля шкіл №18 та №23

Необхідно замінити світлофори на пр.Відродження поблизу шкіл №18 та №23. Поточні світлофори у сонячну погоду є слабо інформативними через слабку яскравість світла у них. Також є висока необхідність у таймерах, оскільки цими переходами користується велика кількість дітей, що ходять до школи.
Тому, задля безпеки дітей і потенційного зменшення аварійності на цій ділянці дороги, дані світлофори необхідно замінити на сучасні з таймером тривалості світлового сигналу.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 5 серпня петицію підписали 216 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Случевський Дмитро Ігорович

Дата створення:

17 травня 2018 р.