Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Обладнання пішохідного переходу по вул. Кравчука 19а

Обладнати пішохідний перехід по вул. Кравчука навпроти будинку 19а, на місці де розміщено знак "обережно діти" і встановити штучну дорожню нерівність з обох сторін переходу. Оскільки, це найзручніше і найбезпечніше місце для переходу дороги пішоходам, а особливо дітям, які мусять переходити вул. Кравчука по дорозі до НВК 26 і додому. На даному участки неодноразово виникали аварійні ситуації, що несли загрозу життю школярів. Розглянути можливість встановлення там відеореєстраторів.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 1 грудня петицію підписали 135 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ткачук Олександр Анатолійович

Дата створення:

16 вересня 2018 р.