Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 207 громад!

Встановлення світлофора для пішоходів на перехресті вул. Клима Савура з пр. Перемоги

Пропоную задля безпеки руху пішоходів, особливо зважаючи на великий потік учнів школи #5 та автотранспорту в цьому місці встановити світлофор для пішоходів, які переходять вул. Клима Савура на перетині з пр.Перемоги, так як, хоча у цьому місці і односторонній рух, часто автомобілі порушують правила дорожнього руху, а пішоходи, через відсутність світлофору, не завжди правильно орієнтуються, коли вони можуть безпечно переходити.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 2 червня петицію підписали 43 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лесь Олена Василівна

Дата створення:

17 серпня 2019 р.