Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Грошова компенсація за неотримані земельні ділянки учасникам АТО ( ООС )

Виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції здійснюється на підставі ст. 118 Земельного кодексу України. Органи Держгеокадастру повинні максимально сприяти учасникам бойових дій та членам сімей загиблих воїнів в реалізації їх конституційного права на отримання землі.
Відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій надаються, серед інших, такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Земельні ділянки можуть бути надані військовослужбовцям у власність у межах норм безоплатної приватизації, визначених статтею 121 Земельного кодексу України, а саме у таких розмірах:

для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;

для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара.

У зв'язку з недостатнім забезпеченням учасників бойових дій земельними ділянками для індивідуального дачного будівництва, відмовами про надання таких ділянок ( у зв'язку з відсутністю) органами Держгеокадастру та великою кількістю осіб на квартирних чергах і Програмі співфінансування для купівлі житла, прошу Вас розробити механізм грошової компенсації учасникам бойових дій та членам їх сімей за неотримані земельні ділянки для індивідуального дачного будівництва та/або за всі земельні ділянки, які можуть бути надані військовослужбовцям у власність у межах норм безоплатної приватизації, визначених статтею 121 Земельного кодексу.

Категорія

ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

Станом на 25 вересня петицію підписали 21 особа з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Вілюк Андрій Миколайович

Дата створення:

10 жовтня 2019 р.