Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Встановлення світлофора або ''лежачого поліцейського''по вулиці Львівська (р-н АС #2))

Проханням встановити світлофор або
''лежачий поліцейський'' біля пішохідного переходу ,що знаходиться по вулиці Львівській біля Автостанції #2.
На цьому пішохідному переході було багато аварій, адже рух транспорту тут дуже інтенсивний!!!

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 25 жовтня петицію підписали 88 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кравчук Вікторія Миколаївна

Дата створення:

3 грудня 2019 р.