Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Встановленння світлофору на перехресті вул.Потебні та вул.Львівської

В зв'язку зі збільшенням автомобільного потоку та неодноразово створенням аварійно-небезпечних ситуацій на перехресті вул.Потебні та вул.Львівської, прошу встановити світлофор по вказаній адресі.
Щороку створюється петиція, а від міської влади приходять лише відписки, що в слідуючому році, дане перехрестя буде включене в бюджет та план!!!! Ситуація на вказаному перехресті тільки погіршується, особливо в часи пік. Прошу міську владу терміново встановити світлофор, не чекаючи смертей на даному проблемному перехресті!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваше звернення щодо встановлення світлофорного об’єкту на перехресті вул. Потебні та
вул. Львівської - розглянуто.
Перехрестя вул. Львівської та вул. Потебні у м. Луцьку відноситься до переліку перехресть з інтенсивним рухом транспорту. Встановлення світлофорного регулювання на даному перехресті є актуальним.
Найближчим часом Департаментом житлово - комунального господарства буде замовлено виготовлення проектно - кошторисної документації світлофорного об’єкту. Після виконання вищевказаних робіт буде розглянуто питання фінансування будівництва світлофорного об’єкту на перехресті вул. Потебні та вул. Львівської в 2020 році.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 308 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Боцеровський Олександр Тарасович

Початок збору підписів:

28 січня 2020 р.

Відповідь дана:

17 лютого 2020 р.