Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 236 громад!

Про недопущення встановлення торгових павільйонів на вулиці Івана Огієнка (навпроти будинку 2-а/2-б)

Нещодавно Луцькою міськрадою було прийнято рішення розмістити п’ять торгових павільйонів на вулиці Івана Огієнка (навпроти будинку 2-а).
Відповідне рішення ухвалили у середу, 4 березня, під час засідання виконавчого комітету.

Встановлення такого типу споруд не вписується в подібному місці. По суті біля територій університету та меморіалу встановлюється та створюється базар.

Це не є естетично , неприпустимо та функціонально невиправдано.

Крім того, активний трафік і так спричиняє численні дорожньо-транспортні пригоди із травмуванням пішоходів, що неодноразово фіксувалось найближчими камерами. А разом із встановленням торгових точок можна очікувати зріст сумної статистики в кілька разів.

Мало того, торгові коробки псуватимуть загальний архітектурний ансамбль і не вписуватимуться в панораму, що склалася. І це на вулиці, не далеку від центру.

Тому:

Прошу недопустити розміщення МАФів на вулиці Івана Огієнка

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію щодо розміщення п’яти тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на вул. Івана Огієнка повідомляємо, що станом щ даний час такі тимчасові споруди на вул. Івана Огієнка не розміщені, а паспорти прив’язок тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності підприємцем Стадніцьким О.В. не оформлялися.
Враховуючи те, що міською радою замовлений проект на облаштування скверу з влаштуванням освітлення, встановленням вуличних меблів та озеленення на просп. Перемоги (між корпусом історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та житловий будинком на пр-ті Перемоги, 10), підприємцю Стадніцькому О.В. рекомендовано відмовитись від розміщення п’яти тимчасових споруд на вул. Івана Огієнка, оскільки вони будуть дисонувати із сквером, який буде облаштований в майбутньому.

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 337 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Колесниченко Олег Анатолійович

Початок збору підписів:

10 березня 2020 р.

Відповідь дана:

2 квітня 2020 р.