Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Оприлюднити контракт із керівником Луцької міської лікарні Ларисою Духневич

Оскільки згідно Статуту власником і засновником Луцької міської клінічної лікарні є територіальна громада в особі Луцької міської ради, прошу останню оприлюднити контракт з усіма додатковими угодами із керівником Ларисою Духневич, на підставі якого вона займає цю посаду, шляхом розміщення на сайті Луцької міської ради і ЗМІ. Пояснити громаді, яким чином і хто встановлював зарплату  керівнику Ларисі Духневич у розмірі 50 тисяч грн щомісяця, у той час, коли через недофінансування у єдиній ургентній лікарні міста нещодавно скоротили кількість ліжкомість із 700 до 600 та медперсонал, а сам заклад незабезпечено елементарним.
Згідно декларації у 2019 році Духневич отримала 602 тисячі гривень зарплати.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію щодо оприлюднення контракту з керівником комунального підприємства «Луцька міська клінічна лікарня» інформуємо.
Оплата праці директора вищевказаного закладу проводиться згідно умов контракту від 22.08.2018 № 6, який розроблений на основі форми типового контракту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №642 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» (копія контракту додається). Згідно з положенням про управління охорони здоров’я Луцької міської ради, затвердженого рішенням сесії міської ради від 25.04.2018 №40/51 «Про затвердження Положення про управління охорони здоров’я Луцької міської ради в новій редакції» контракт із керівниками комунальних підприємств охорони здоров’я Луцької міської територіальної громади укладає начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради.
Відповідно до розділу III «Умови матеріального забезпечення керівника» контракту розмір заробітної плати керівника визначається згідно умов спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики і Міністерства охорони здоров’я від 05.10.2005 №308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.10.2005 року за №1209/11489 (з подальшими змінами).
Розмір заробітної плати складається:
- посадовий оклад, визначений за відповідним тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки;
- підвищення посадового окладу за наявність вищої кваліфікаційної категорії за фахом «Організація та управління охороною здоров’я»;
- надбавка до посадового окладу за вислугу років у розмірі 30 відсотків;
- надбавка до посадового окладу за почесне звання «Заслужений лікар України» у розмірі 20 відсотків;
- доплата до посадового окладу за науковий ступінь «Кандидат медичних наук» у розмірі 15 відсотків;
- набавка до посадового окладу за складність та напруженість у роботі у розмірі 50 відсотків;
- доплата до посадового окладу за загальне керівництво інтернами у розмірі 10 відсотків.
Крім того, умовами вищезазначена Розділу III контракту Духневич Л.П. дозволено проводити роботу за спеціальністю посади лікаря-терапевта у терапевтичному відділенні лікарні у межах робочого часу за основною посадою з виплатою 25 відсотків посадового окладу лікаря відповідної спеціальності та 0,25 посади лікаря-терапевта у терапевтичному відділенні лікарні за сумісництвом з оплатою за відпрацьовані години від посадового окладу лікаря відповідної спеціальності з обов’язковим відображенням у медичних документах (відповідно до ст. 25 «Обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності» Закону України «Про запобігання корупції»).
Також, передбачається виплата матеріальної допомоги в розмірі посадового окладу на оздоровлення яри наданні відпустки та преміювання.
Умови преміювання керівника, розмір премії та її періодичність нарахування проводиться згідно вимог наказу управління охорони здоров'я Луцької міської ради від 19.01.2019 №10/17-3 «Про затвердження Положення про преміювання керівників комунальних закладів охорони здоров’я м. Луцька» і залежить від особливостей виконання функцій та завдань підприємства.
Комунальне підприємство «Луцька міська клінічна лікарня» є багатопрофільним лікувальним закладом, основною функцією якого є надання цілодобової амбулаторної, стаціонарної спеціалізованої, високоспеціалізованої медичної допомоги пацієнтам та забезпечення надання повного спектру спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги для мешканців регіону з акцентом на кваліфіковану невідкладну допомогу. Заклад має вищу державну акредитаційну категорію. Система управління якістю лікарні пройшла процедуру сертифікації на відповідність стандарту ДСТУ 180 9001:2015.
З метою оптимізації використання ліжкового фонду лікарні, підвищення якості стаціонарної медичної допомоги, в рамках підготовки до реформування вторинної (спеціалізованої) медицини з урахуванням положень Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» було внесено зміни у ліжковий фонд лікарні - у закладі розгорнуто 645 ліжок,
В лікарні 17 лікувальних відділень, приймальне відділення, відділення інтраскопічної і функціональної діагностики, клінічна, біохімічна та бактеріологічна лабораторії, відділення фізіотерапії, консультативно - діагностичний центр.
Всього в лікарні 1256 працівників. З них 281 лікарі, 524 середні медичні працівники, 268 молодші медичні сестри. . Лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорії складають 86% від загального складу лікарів. В їх числі 2 доктори медичних наук, 8 кандидатів медичних наук, 4 Заслужених лікарів України. 80% середніх медичних працівників мають першу і вищу кваліфікаційну категорію.
Режим роботи лікарні безперервний - 7 днів на тиждень, 24 години на добу відбувається поступлення та виписка хворих. Загалом в лікарні цілодобово чергують 12 лікарів різних спеціальностей і травмпункт.
Щороку понад 22 тисяч хворих лікуються в стаціонарі закладу і ще близько 20 тисяч отримують невідкладну медичну допомогу амбулаторно. Щорічно виконується майже 9 тисяч операцій. КП «Луцька міська клінічна лікарня» широко відома за межами міста. За рік для лікування звертаються більше 7 тисяч жителів області та сусідніх регіонів.
У 2019 році зокрема було проліковано 468 хворих з інфарктом міокарду та 812 хворих з інсультом головного мозку, виконано 794 коронарографії та 376 стентувань коронарних і 4 стентування судин головного мозку, проведено 24881 сеанс гемодіалізу.
Клінічна, біохімічна та бактеріологічна лабораторія проводять до 3550 аналізів за добу. Лабораторії закладу регулярно проходять зовнішню акредитацію з 100% достовірністю результатів.
На базі лікарні функціонує філія кафедри хірургії факультету післядипломної освіти лікарів Львівського державного медичного університету.
Проводиться підготовка лікарів-інтернів. Лікарня є базою для проходження практики студентами медичних вузів та медичних училищ.
Заклад бере активну участь у грантових міжнародних програмах. На даний час Луцька міська клінічна лікарня спільно з Брестською обласною лікарнею (Республіка Білорусь) та Університетською клінікою Каунаса (Литва) реалізує проект покращення медичної допомоги хворим з хронічними захворюваннями нирок за грантом Sister Renal Center Program.
В лікарні організований електронний облік медичних послуг. В рамках впровадження роботи за Програмою медичних гарантій з 01.04.20 налагоджено передачу даних до центрального компоненту системи «Електронне здоров’я».
Управлінням лікарні велика увага приділяється створенню комфортних умов перебування для пацієнтів та їхній безпеці. Встановлено сучасну систему пожежної сигналізації. Виконуються капітальні та поточні ремонти у всіх приміщеннях закладу. Лікарня забезпечена якісною постільною білизною, матрацами та подушками. Ведеться планомірна робота з оновлення лікарняних ліжок.
Лікарня протягом більш як 30-ти річної діяльності отримала велику кількість відзнак різних рівнів - міського та обласного управлінь охорони здоров’я, міської та обласної Рад, виконкому міської Ради, органів місцевого самоврядування та обласної державної адміністрації, Міністерства охорони здоров’я. В 2010 та 2011 роках комунальний заклад «Луцька міська клінічна лікарня» двічі ставав лауреатом Загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини». Результатом послідовної роботи з підвищення якості роботи стала перемога закладу у 2013 році в регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» у номінації «Послуги лікувальних закладів» та звання «Лідер галузі 2019».
Враховуючи наведене вище, вважаємо, що керівник виконує свої обов’язки у повному обсязі згідно умов Контракту з відповідною оплатою праці. За 2019 рік директору комунального підприємства Духневич Л.Г1. нарахована заробітна плата в обсязі 602016,26 грн., з якої сплачено податків на суму 123413,33 грн.
Додаток: на 6 арк. в 1 прим.

Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 414 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Глазунов Дмитро Борисович

Початок збору підписів:

14 квітня 2020 р.

Відповідь дана:

6 травня 2020 р.