Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!

Встановлення дорожнього обладнання "лежачий поліцейський" по вул.Дубнівська від КП «Луцькводоканал»

Прошу встановити дорожнє обладнання "лежачий поліцейський" по вул.Дубнівська від КП «Луцькводоканал» до залізничного переїзду. Оскільки ділянка дороги дозволяє швидку їзду, автомобілі часто порушують встановлену норму не більше 50 км/год в місті. Це дуже часто призводить до трагічних наслідків. Поруч знаходиться ліцей і дитячий садочок. Дорослим і дітям часто доводиться довго очікувати, поки автомобілі пригальмують і пропустять їх. На цій ділянці дороги дуже часто трапляються ДТП, а також здійснюються наїзди на пішоходів і тварин. Просимо вас подбати про життя наших дітей.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 26 січня петицію підписали 100 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ХОЛОДЮК КИРИЛО ПЕТРОВИЧ

Дата створення:

5 вересня 2020 р.