Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Зробити благоустрій в парку на Карбишева

Мешканці мікрорайону просять зробити благоустрій парку, що на поруч з вулицями Карбишева, Конякіна, Гущанською та Гордіюк. Зручних доріжок, де можна гуляти з дітками на візку просто немає. Не кажучи вже за велодоріжки чи елементарне освітлення. Це впливає і на злочинність. Нерідко можна побачити використані шприци. Відсутнє освітлення вночі й на майданчику "Карамелька", хоча ліхтарі там встановлені. Питання назріло дуже давно і потребує врешті вирішення. Адже мікрорайон густозаселений та продовжує забудовуватись.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 28 вересня петицію підписали 60 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дуля Пилип Альфредович

Дата створення:

26 лютого 2021 р.