Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

Ремонт вулиці Довженка р-н Вересневе

Прошу здійснити ремонт вулиці Довженка, яка знаходиться в жахливому стані, дороже покриття зруйноване, ливневі стоки та каналізаційні люки в аварійному та небезпечному для подальшої експлуатації стані стані. Наближається новий навчальний період і по даній вулиці ходять в школу діти, а по ній після дощу ні пройти нормально ні проїхати. Прошу посприяти міського голову, який перед виборами обіцяв в 2021 році відремонтувати данну вулицю. Дякую за розуміння та прошу підтримати данну петицію.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 26 червня петицію підписали 37 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мельник Сергій Володимирович

Дата створення:

23 серпня 2021 р.