Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Забезпечити адекватне функціонування маршрутів громадського транспорту міста Луцьк

У зв'язку з початком навчального року, що зумовлює різке збільшення пасажиропотоку, а також збільшення інтервалів на маршрутах, де працюють автобуси МАН пропоную, а точніше вимагаю:

1) Автобусний маршрут №24 "Вересневе - КРЗ" зробити тролейбусним, так як він повністю проходить під тролейбусною лінією (в 2009-2015 роках їздив тролейбус №6 за цим маршрутом). Забезпечити щонайменше 6 одиниць рухомого складу, щоб досягти інтервалу до 20 хв. Після 20 години мають залишиться 2-3 одиниці.
2) Звільнені автобуси з маршруту №24 перевести на автобусні маршрути №12 та 32, де інтервал руху на разі складає більше 20 хв. Таким чином можна буде скоротити інтервал до 12-15 хв.
3) Тролейбусний маршрут №4 та 4а вкоротити до кінцевої зупинки "Районні електромережі" (так як це було до початку 2018 року) та забезпечити щонайменше 5 одиниць для інтервалу до 15 хв. Нинішній інтервал руху 44 хв у Привокзальному мікрорайоні є неприпустимим, оскільки там знаходяться багатоповерхівки, обласна лікарня та пологовий будинок, а на вулиці Львівській теж живе багато людей, в тому числі пільговики. Після 20 години має бути щонайменше 2 одиниці на маршруті.
4) Відновити на маршруті №15а всі 7 випусків, які курсували до перекриття проспекту Волі, адже великий пасажиропотік спостерігається на відрізку "Відродження - Молоді - Соборності - Перемоги". Наявний інтервал 14 хв є завеликим для центрального маршруту. Крім того, забезпечити інтервал руху після 20 год не більше 20 хв (мінімум має бути 3 одиниці, які повинні курсувати до 23:30).

Для виконання цих всіх вимог містом вже закуплено 12 нових тролейбусів, а випуск так і не збільшився, а навпаки, зменшився, багато тролейбусів стоять у резерві. Крім того, на початку літа вийшла нова група водіїв, тому повинно вистачити кадрового ресурсу.

У разі відмови виконання, вважатиму управління транспорту недієздатним, непрофесійним або ж фінансово зацікавленим збоку певних перевізників у теперішній ситуації, що склалася.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 19 травня петицію підписали 85 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сасюк Андрій Вікторович

Дата створення:

1 вересня 2021 р.