Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Щодо продовження маршруту №26 в с. Кульчин

Маршрут №30 продовжено до с. Підгайці, маршрут №22 продовжено до с. Княгининок, вартість проїзду в яких становить - 8 грн. (протяжність маршрутів №№22, 22а, 30 становить близько 20 км.). Мешканці сіл Кульчин та Жидичин Луцької ОТГ, більшість яких працює в м. Луцьку, за проїзд в маршрутці №104 Луцьк-Кульчин до зупинки "Промінь" (відстань ~8 км) змушені платити 14 грн., а до Автостанції №2 (відстань 16,4км) - 20грн. Зважаючи на вищезазначене та на постійні пропуски рейсів 104 маршрутів, просимо розглянути питання щодо продовження маршруту №26 в с. Кульчин, яке розташоване за 5 км. від Луцька та з встановленням вартості проїзду 8грн.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до п.21 “Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” затверджених Постановою Кабміну від 18.02.1997 №176, внесення змін до маршруту, передбачених пунктом 20 цих Правил, здійснюється шляхом внесення змін до договору про організацію перевезень чи дозволу на обслуговування за погодженням сторін.
Перевізник ФОП Кубовий Б.А., як сторона договору, не погоджується із запропонованими Вами змінами схеми руху вказаного автобусного маршруту.
Щодо напрямків руху до с.Підгайці та с.Княгининок повідомляємо, що продовження маршрутів №22 та №30 відбулось відповідно до вимог п.1 ст. 20 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176, за погодженням Організатора перевезень та перевізника до внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт».
Після прийняття Закону України «Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" щодо організації пасажирських перевезень» забезпечення організації пасажирських перевезень на міських, приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території однієї територіальної громади покладається на виконавчий орган ради, що представляє інтереси відповідної територіальної громади.
Відповідно до ст.1 вищезазначеного Закону України:
- автобусний маршрут міський - автобусний маршрут, який не виходить за межі території населеного пункту;
- автобусний маршрут приміський - автобусний маршрут, який з'єднує населені пункти і протяжність якого не перевищує 50 км;
- автобусний маршрут міжміський - автобусний маршрут, який з'єднує населені пункти і протяжність якого перевищує 50 км.
Отже автобусна мережа Луцької міської територіальної громади буде приводитись у відповідність до вимог чинного законодавства.
Додатково інформуємо, що до с.Кульчин, с.Жидичин здійснюють перевезення пасажирів два автобуси на приміському маршруті №104 “Кульчин — Луцьк”.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 308 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Вигнанчук Сергій Миколайович

Початок збору підписів:

21 жовтня 2021 р.

Відповідь дана:

9 листопада 2021 р.