Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 277 громад!

Ремонт вулиці та виїзного пагорба по вулиці Фестивальна

Просимо розглянути питання щодо ремонту дороги по вулиці Фестивальній. Так як це єдина під’їзна дорога, якою користуються мешканці вулиці, вона знаходиться у жахливому стані.
Найбільше ситуація загострюється: - взимку, коли неможливо виїхати на вулицю Заводську, тому що горбок (початок в`їзду на вулицю Фестивальна) є аварійним та несе небезпеку як для мешканців вулиці так і для автомобілів;
- навесні та восени під час постійних потоків дощу, з дороги стає суцільне місиво з болота та відбувається підтоплення як будинків, так і городів.
На дану вулицю відмовляються їхати таксисти, не можуть з`їхати легкові автомобілі (власники яких проживають на вищезазначеній вулиці) та взимку було відмовлено про розчищення вулиці від снігу ЛСКАП “Луцькспецкомунтрансом”.
Окрім того, 20 жовтня 2021 року, мешканцями вулиці Фестивальної було подано звернення у проект "Відкрите місто", прийняте модератором та направлене у Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради.
Однак, відповіді на звернення про вирішення проблеми по ремонту вулиці та виїзного пагорба по вулиці Фестивальній Департаментом житлово-комунального господарства Луцької міської ради не було надано.
Просимо мешканців Луцька допомогти підтримати дану петицію.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 7 лютого петицію підписали 61 особа з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Спільнюк Ірина Олексіївна

Дата створення:

4 листопада 2021 р.