Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про створення публічного простору в Гостинному дворі

Гостинний двір — це пам'ятка архітектури кінця XІX ст, що знаходиться на вул. Кафедральній, 4 у Луцьку. Після І Світової війни чеська родина Прайзлерів надала комплексу будівель функції готелю, ресторану, сільськогосподарського магазину та Чеського клубу. Сьогодні приміщення Гостинного двору
непридатні до нормальної експлуатації через свій незадовільний стан.

Цією петицією просимо провести відкритий конкурс на визначення приватного партнера для реставрації з пристосуванням та управлінням нежитловим приміщенням та громадське обговорення поданих пропозицій. Наголошуємо на недоцільності єдиного функціонального призначення будівлі та необхідності зберегти громадську функцію простору під час майбутньої реставрації.

Ми переконані, що в інтересах громади варто надати публічний характер усім процесам, пов'язаним з реконструкцією Гостинного двору у Луцьку. Просимо зробити це, опублікувавши всі наявні стратегії щодо розвитку Гостинного двору на інформаційних ресурсах Луцької міської ради та у локальній пресі.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Гостинний двір є пам’яткою архітектури місцевого значення поч. 20 ст. На даний час міською радою пропрацьовуються варіанти залучення приватних інвесторів для реставрації вищезазначеної пам’ятки місцевого значення на основі Закону України «Про державно-приватне партнерство». При реалізації цієї ідеї будуть проведені громадські обговорення відповідно до вимог чинного законодавства.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 322 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дмитришин Любомир Ігорович

Початок збору підписів:

16 травня 2022 р.

Відповідь дана:

13 червня 2022 р.