Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Перейменування вулиці м. Луцьк на честь луцького лікаря-хірурга Федорчука Олександра Тимофійовича

Усім добрий день!
19.05.2022 року відійшов у вічність луцький хірург Федорчук Олександр Тимофійович. Я один з тих багатьох людей, які прийшли провести його в останню путь. Мене дуже вразило те, що потік людей не скінчався, все йшли і йшли: рідні, друзі, колеги, пацієнти та звичайні містяни, багато хороших слів лунало в його сторону. І найбільш важливі слова, що я почув: "... це втрата не лише для рідних, а й для усього нашого міста Луцька...". Я вважаю цими словами все сказано ХТО ТАКИЙ, КИМ був Федорчук Олександр Тимофійович та ЯКИЙ ВНЕСОК зробив для жителів нашого міста та області.
Отже, так як у нашому місті проводиться дерадянізація (декомунізація), прошу Вас віддати ваш голос за перейменування однієї з вулиць міста Луцька на честь великої Людини та Лікаря-хірурга від Бога - ФЕДОРЧУКА ОЛЕКСАНДРА ТИМОФІЙОВИЧ.
Дякую всім за увагу та розуміння!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Питання щодо перейменування однієї з вулиць міста Луцька на честь луцького лікаря-хірурга Федорчука Олександра Тимофійовича направлено на розгляд комісії з впорядкування назв вулиць Луцької міської територіальної громади.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 332 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Новоселецький Василь Віталійович

Початок збору підписів:

27 травня 2022 р.

Відповідь дана:

14 червня 2022 р.