Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Створення тролейбусного марштуку на Львівську чеез пр.Соборності.

Запустити в прямому та зворотньому напрямку тролейбусний рух на вул.Львівську через пр.Соборності

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша Петиція щодо відкриття тролейбусного маршруту на вулицю
Львівська через проспект Соборності в м. Луцьку, розглянута виконавчим комітетом Луцької міської ради спільно з адміністрацією комунального підприємства «Луцьке підприємство електротранспорту».
Відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до статті 11 Закону України «Про міський електричний
транспорт» відносини замовників з перевізниками регулюються згідно із законодавством, а також договором про організацію надання транспортних послуг.
У договорі про організацію надання транспортних послуг визначаються обсяги і якість транспортних послуг за маршрутами (лініями) згідно з розкладом руху, вартість перевезення пасажирів, обов'язки та права сторін, порядок та строки проведення розрахунків, інші умови надання транспортних послуг.
Типовий договір про організацію надання транспортних послуг
затверджується Кабінетом Міністрів України.
Комунальне підприємство «Луцьке підприємство електротранспорту» у сфері пасажирських перевезень керується договором про організацію надання транспортних послуг електричним транспортом.
Додатком до вказаного договору затверджено Показники транспортних послуг за маршрутами №№ 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 12, 15, 15а з оплатою обсягів транспортної роботи відповідно до розрахункового тарифу в межах бюджетних призначень на ці цілі.
Разом з тим повідомляємо, що Ваша пропозиція буде врахована в подальшій роботі з організації пасажирських перевезень та реформування міської маршрутної мережі.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 302 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Іванова Дарина Дмитрівна

Початок збору підписів:

20 червня 2022 р.

Відповідь дана:

18 липня 2022 р.